Як підібрати розмір

Якщо ви не впевнені у розмірі, який вам необхідний, придбання або замовлення каблучки можуть викликати деякі складнощі. Найбільш надійний та перевірений метод – звернутися до ювеліра.

Однак, така можливість є не завжди. Все ж ви можете зробити попередні заміри самостійно, для цього існує декілька розповсюджених методів.

  • Зняти заміри за допомогою сантиметра. Огорніть палець за суглобом та зафіксуйте відмітку. Стрічка не повинна дуже щільно прилягати або стискати шкіру, але й не повинна бути вільною. Після зняття замірів необхідно розділити отриману цифру на 3,14. Результатом і буде необхідний вам розмір. Наприклад, довжина окружності 59 мм відповідає розміру 18,8. Усі заміри виконуються в міліметрах.
  • Визначити розмір за допомогою іншої каблучки, розмір якої вам достеменно відомий. Якщо у вас є інша прикраса, яка сидить ідеально, не деформована і ви впевнені в її розмірі або можете надати в якості зразка – можете сміливо використовувати цю інформацію для придбання нової.

ВАЖЛИВО!

Розмірні шкали у різних країнах мають свої особливості та позначення. Під час визначення розміру необхідно упевнитись, що ваш розмір має правильну відповідність першій графі наведеної нижче таблиці. Ми використовуємо розмірну шкалу, в якій розмір дорівнює внутрішньому діаметру каблучки в міліметрах.

Прийміть до уваги, що навіть однакові пальці на різних руках мають різний розмір, тому упевніться, що ви знімаєте мірки саме з того пальця, на якому плануєте носити каблучку.

Майте на увазі, що розмір пальця може змінюватись не тільки від пори року, температури та деяких інших факторів (наприклад, вагітність або прийом медичних препаратів, що можуть збільшувати або зменшувати набряклість), але і просто протягом дня. Вважається, що найбільш точні заміри простіше зняти ввечері в кінці дня.

Розмір також може залежати від форми та об’єму каблучки. На широкі прикраси від 5 мм можливе корегування розміру в більшу сторону, ніж звичайно. В той же час каблучки з комфортною посадкою (comfort fit) можуть вимагати менший розмір за рахунок невеликої поверхні дотику з пальцем.

Якщо ви знаєте розмір, але його немає в наявності у нас на сайті, ми з радістю виготовимо бажану прикрасу у необхідному вам розмірі. Для цього ви можете використати відповідну форму запиту у картці товару.

І все ж, найбільш надійним методом все одно залишається звернення до професіоналів, а самостійні заміри майже завжди мають суттєву похибку, оскільки кожен міліметр має значення. Зняти мірки та визначитись з вибором ви можете в нашому шоу румі в Києві за адресою, що вказана у розділі

Будемо раді бачити в гостях!