Гарантии качества

  • Оскільки ми є офіційно зареєстрованим виробником ювелірних виробів, усі наші прикраси в обов’язковому порядку проходять перевірку на різних ступенях виробництва.
  • Ми маємо усі необхідні документи для здійснення виробництва ювелірних виробів. Усі товари в нашому магазині мають клеймо Державної пробірної палати України та супроводжуються товарними ярликами з зазначенням детальної інформації щодо виробу у відповідності до ДСТУ3527-97.
  • Усі виготовлені нами прикраси супроводжуються гарантією в 1 рік у випадку дотримання правил носіння ювелірних виробів та довічним пост гарантійним обслуговуванням. Однак, якщо в ході експлуатації виробу виявився будь який прихований виробничий дефект, який не був виявлений заздалегідь, ми беремо за обов’язок виправити його абсолютно безкоштовно.
  • На гарантійне обслуговування не розповсюджується втрата зовнішнього вигляду прикраси в ході нормального зносу або внаслідок механічних ушкоджень чи порушення правил експлуатації.
  • Ми несемо відповідальність за відповідність інформації вказаної на товарному ярлику (вага, проба, матеріал та характеристики вставок). Товарний ярлик (бірка) кріпиться до виробу міцною ниткою і обов’язково пломбується. Також бірка є сертифікатом якості та автентичності виготовленої прикраси.